هر چیزی که شما باید در مورد مواد معدنی ملامین بدانید


حتی اگر هرگز از ملامین ندیده اید، به احتمال زیاد از یک صفحه ملامین خورده اید. از آنجا که این مواد منحصر به فرد سبک تر و با دوام تر از چین است، بسیاری از ناهارخوری ها به ملامین تبدیل می شوند تا دائما جایگزین وسایل آشپزی شکسته شوند. یکی دیگر از مزایای این است که باعث می شود خدمات کمتر فشار برای کارکنان که نیاز به حمل سینی بزرگ بارگذاری شده با صفحات مواد غذایی. اما ظروف ملامین فقط به صفحات و فنجان محدود نمی شود. شما همچنین می توانید کاسه های ملامین، بشقاب های نمایش داده شده، سینی نمایش داده شده، رامهین، مخروط سرخ شدن و حتی چاشنی های چینی را پیدا کنید. ملامین همچنین می تواند در طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک ها ساخته شود، و این یک محصول بسیار متنوع است که می تواند در تنظیمات مختلف استفاده شود.

یادگیری در مورد ملامین می تواند سود عظیمی برای کسب و کار شما باشد. برای پیدا کردن چگونگی استفاده از ملامین، چگونگی مراقبت از آن و اینکه چه چیزی آنقدر منحصر به فرد است، مطالعه کنید.

ملامین چیست؟

ملامین یک پلاستیک سخت است. به طور خاص، این یک ترکیب صنعتی آلی است که توسط ترکیب رزین ملامین با مواد تقویت شده ایجاد شده است. این بدان معنی است که می تواند به سختی استفاده روزمره برسد.

آیا ملامین امن است؟

بسیاری از گزارش ها در مورد خطرات سلامتی کارد و چنگال ملامین مورد سوال قرار گرفته اند. با این حال، ارزیابی ایمنی و ریسک FDA ملامین بیان می کند که این نوع کاردستی پلاستیکی برای استفاده ایمن است. مطالعه به این نتیجه می رسد که مواد شیمیایی در ملامین مهاجرت نمی کنند و یا انتقال آنها به محصول مواد غذایی تا زمانی که مواد غذایی خود را گرم تا 160 درجه فارنهایت یا بالاتر. در حالی که برخی از محصولات ملامین ممکن است حاوی مقادیر ایمن BPA باشد، بسیاری از مارک ها محصولات متفاوتی از گواهینامه BPA را تأمین می کنند اگر این نگرانی مشتریان شما باشد. علاوه بر این، بسیاری از خطوط آشپزخانه و وسایل آشپزخانه ملامین با تایید NSF برای ایمنی مواد غذایی موافقت می کنند.

آیا ملامین ماشین ظرفشویی امن است؟

بر خلاف ظروف شیشه ای، کارد و چنگال ملامین 100٪ ماشین ظرفشویی است. در واقع، بسیاری از خطوط سرویس خوری ملامین می تواند گرما را بیش از دمای آب توصیه می شود. و به لطف خواص نگهدارنده حرارت بالا ملامین، آن خشک تر سریع تر از لوازم آشپزخانه استاندارد است.

آیا ملامین مایکروویو امن است؟

همانطور که در بالا ذکر شد، ملامین می تواند در دمای بالا مقاومت کند، اما در هنگام تماس با غذا نباید گرم شود. به همین دلیل استفاده از مایکروویو توصیه نمی شود.

آیا ملامین شکستی است؟

ملامین بسیار دشوار است برای شکستن، اما مواردی که در اطراف لبه های وسایل آشپزی ملامین وجود دارد، زمانی اتفاق می افتد که تقریبا به طور کامل مورد استفاده قرار می گیرد. خبر خوب این است که اگر ملینه فرو ریخته شود، مانند نوعی چین یا پرسلن، و به طور کلی بسیار ماندگارتر از هر ماده دیگری برای صنایع غذائی سنتی است. علاوه بر این، ملامین نسبت به نشانه های خراش از چنگال، چاقو و سایر ظروف مقاوم است. برای مدل های با لبه و پایه تقویت شده برای دوام بیشتر نگاه کنید.

آیا ملامین به کاربردهای داغ و سرد واکنش نشان می‌دهد؟

ملامین یک عایق است , نه یک هادی . این به این معنی است که در حالی که ممکن است دما را طولانی‌تر از انواع دیگر پلاستیک نگه دارد , زمان زیادی طول می‌کشد تا دمای ماده تغییر کند . بنابراین , ملامین برای تماس با غذاهای داغ , خنک می‌ماند زیرا غذا به اندازه کافی گرما تولید نمی‌کند تا دمای خود مواد را تغییر دهد . این کار از سرورهای رستوران محافظت می‌کند و از خطرات سوختگی مربوط به صفحات گرم و دیگر صفحات لمسی استفاده می‌کند . ملامین به خاطر خواص مقاوم در برابر گرما , برای ابزارهای آشپزخانه که در هنگام حمل سوپ داغ و آب جوش مورد استفاده قرار می‌گیرند , عالی است . از آنجا که ملامین یک عایق فوق‌العاده است , برای غذاهای سرد و بوفه مناسب است . pans غذایی ملامین برای برنامه‌های سرد مثل نمایش‌های deli , buffets , باره‌ای سالاد و چیزهای دیگر عالی هستند . برای یک صفحه نمایش مد روز , ملامین را در یک ظرف پر از یخ قرار دهید تا آن را خنک نگه دارید

ملامین کجاست؟

ملامین به خاطر ساختار وزن کم , ملامین یک انتخاب محبوب برای انواعی از تنظیمات تجاری , مانند سالن‌های غذا , امکانات مراقبت روزانه , و کمک به جوامع زنده است . با این حال , شما می‌توانید ملامین , designer dinnerware را پیدا کنید که درست شبیه سرامیک handcrafted برای یک احساس سطح بالا است که در رستوران‌های پیچیده‌تر مناسب است . خطر کم شکستگی , ملامین را به یک انتخاب ایده‌آل برای رستوران‌ها که در poolside appetizers یا ساحل خدمت می‌کنند , می‌سازد . از bistros گرفته تا barbecue , شما می‌توانید ملامین را با دکوراسیون تقریبا هر موسسه foodservice پیدا کنید . دوام Melamine's آن را برای استفاده در انواعی از تنظیمات فضای باز یا بلند مناسب می‌سازد . چگونه Melamine بر ارائه تاثیر می‌گذارد ? این روکش برای هر کاربرد برای هر کاربرد طراحی می‌شود , از وقایع غذای تازه گرفته تا رستوران‌های مکزیکی . Melamine molcajete دارای همان هاون و دسته هاون به شکل سالسا و guacamole سنتی بدون وزن و هزینه هستند . برای رستوران چینی یا توری hibachi , تزئینات سنتی را بررسی کنید که مجموعه dinnerware - را تزئین می‌کنند . تعداد زیادی از خطوط ملامین ایجاد شده وجود دارند که برای تقلید از ظاهر چین خوب و سایر dinnerware سرامیک ساخته شده‌اند . شما در حال حاضر در هر دو طرح رنگ‌های یکدست و طرح‌های الگو دار موجود خواهید بود , حتما خواهید دید که ملامین بسیار بلند می‌تواند با تم رستوران شما مطابقت داشته باشد . از آنجا که ملامین بسیار متنوع است , می‌توانید یک ارایه بصری جذاب از ملامین ایجاد کنید که می‌توانید از مواد دیگر مثل چینی , چین و یا حتی لوح استفاده کنید .

آیا این هزینه گران است ? شما می‌توانید خطوط مختلف ملامین را در طیف وسیعی از قیمت‌ها بیابید , که بسیاری از آن‌ها بسیار مقرون‌به‌صرفه هستند . نه تنها می‌تواند در ملامین سرمایه‌گذاری کند , در ابتدا پول شما را پس‌انداز کند , اما این یک سرمایه‌گذاری بلند مدت است . در حالی که ظروف چینی و دیگر dinnerware سرامیک در زمان پایین انداختن , اما ساخت‌وساز با دوام به معنی آن است که بهتر است در طول زمان مورد استفاده و سواستفاده قرار گیرد . دیگر جای بشقاب , فنجان , کاسه , و چیزهای دیگر را نباید گذاشت . آیا ممکن است Recycled باشد ? بسیاری از مصرف کنندگان آگاه از زمین از این که ملامین در لیست پلاستیک‌های قابل بازیافت قرار دارد , تعجب می‌کنند . Melamine زیر رده # 7 در فهرست کده‌ای Resin پلاستیکی دسته‌بندی شده‌است . این به این معنی است که یک پلاستیک به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد که متناسب با طبقه‌بندی # 1 - 6 طبقه‌بندی نمی‌شود و نباید در بازیافت شما پرتاب شود . Melamine را نمی توان برای بازیافت مانند سایر پلاستیک‌ها ذوب کرد . اما می‌تواند زمین باشد و به عنوان پرکننده برای دیگر پلاستیک یا کامپوزیت چوب استفاده شود . بنابراین از مرکز بازیافت محلی تان برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه استفاده از محصولات ملامین سوال کنید . خطوط دوستانه Eco مانند راه‌حل‌های ویژه Global Solutions در حال تغییر روش تفکر restaurateurs در مورد ملامین هستند . این dinnerware دارای 50 درصد بامبو و 50 درصد ملامین , زیست تخریب پذیر است . این دستگاه دارای همان ویژگی‌های پایداری مانند ملامین باشد و همانند همه ملامین , ماشین ظرفشویی است .

بهترین راه برای مراقبت از Melamine چیست ? برای گسترش زندگی ناشی از ملامین , سعی کنید این دستورالعمل‌های ساده را دنبال کنید : اگر لازم است قبل از قرار دادن آن‌ها در ماشین ظرفشویی محصولات ملامین را خیس کنید , از مواد شوینده با کیفیت بالا استفاده کنید . از چاقوهای دندانه‌دار روی محصولات ملامین استفاده نکنید . از محصولات ملامین در یک کوره معمولی استفاده نکنید . از محصولات ملامین در فر مایکروویو استفاده نکنید . از تمیز کننده‌های مضر ساینده , پشم فولادی و یا پدهای scouring فلزی بر روی محصولات ملامین استفاده نکنید . برای تمیز کردن ایمن , از یک برس تمیز کننده با استفاده از نور سفید استفاده کنید . از سفید کننده کلر بر روی محصولات ملامین استفاده نکنید .

اگر به طور پیوسته مجبور هستید ظروف چینی شکسته چینی یا ظروف چینی شکسته را تعویض کنید , می‌تواند راه‌حل مناسبی برای ایجاد شما باشد . Melamine یک انتخاب هوشمندانه برای انواع مختلف تنظیمات , به خصوص سالن‌های پذیرایی و دیگر عملیات است که به حجم بالایی از مشتریان خدمت می‌کنند . از آنجا که این مواد منحصر به فرد هر دو مقاوم هستند و برای سرو غذاهای داغ و سرد مناسب هستند , صاحبان رستوران‌ها را با انعطاف لازم برای انجام وظایف روزانه خود فراهم می‌کند . بنابراین با استفاده از ملامین در کسب‌وکار خود , می‌توانید روی فرکانس شکستگی dishware کاهش پیدا کنید , در حالیکه مشتریان و کارمندان خود را از نیاز به کنترل servingware گرم نگه دارید . اگر دنبال یک ماده